Monthly Archives: Mart 2018

Kule vinç belgemi sertifikasını kaybettim

Katagori : Genel

Kule vinç Kursundan almış olduğum Kule vinç sertifikası belgesini kaybettim sorusu aramalarda sıkça karşımıza çıkmaktadır ve pek çok Kule vinç sertifikasını kaybedenlerin merak ettiği sorunun cevabını sayfamızda bulabilirsiniz. 

 

Kule vinç sertifikası kişiye özel ( nüsfus cüzdanı, diploma vb. belgeler gibi ) bir belgedir. Kaybedilmesi zayi edilmesi halinde Güvenliğiniz açısından gazete ilanı vermenizde fayda var.

Kule vinç sertifikası kaybedildiği zaman yerine  bir belge ve ya Yeniden Kule vinç sertifikası çıkartılır mı?

Kule vinç belgesini kaybedenlerin yapması ve hazırlanması gereken evraklar belgeler nelerdir ?

Kayıp Kule vinç sertifikası kaç günde çıkartılır hemen çıkar mı?

Kayıp Kule vinç sertifikası nasıl çıkartılır?

Kaybedilmiş zayi edilmiş Kule vinç belgesi masrafı, ücreti kaç paradır?

Öncelikle kaybettiğinize dair gazeteye Kule vinç sertifikası Numarası ve Alınma tarihi ile birlikteHükümsüzdür ilanı verin.

Daha sonra ilan vermiş olduğunuz gazete, 1 adet fotoğraf ve Nüfus cüzdan fotokopisi ile Kule vinç belgesini almış olduğunuz Kule vinç kursuna gidip Kule vinç Sertifikasını kaybedenlere mahsus belgenin düzenlenmesi için Kursa dilekçe verin ve evraklarınızı teslim edin.

İş makineleri Kule vinç Kursu Müdürlüğü sizin için Kule vinç sertifikası kaybedenlere verilen belgeyi düzenleyip evraklarınızı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim eder.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yoğunluğuna göre 2 veya 3 gün içinde Kule vinç sertifikası yerine geçecek belgeniz çıkar ve tarafınıza her hangi bir ücret talep edilmeden teslim edilir.

Yeni çıkan Kule vinç Belgenizin şekli ilk almış olduğunuz sertifika gibi olmayıp A4 kağıdına yapılmış bir belgedir. Ancak ilk Kule vinç belgeniz gibi geçerlidir


Kule vinç belgesi hangi makinaları kullanır

Katagori : Genel

Kule Vinç belgesi sertifikası ile hangi iş makinelerinin kullanılacağı operatörler arasında merak edilen bir başka konudur.

Kule vinç Belgesi  hangi makinaları kullanır ?

Vinç türü iş makinelerinin belgeleri ayrı ayrıdır. Örneğin Mobil vinç kamyon üstü hiyap denilen vinçler, sepetli platform vinçler, tavan vinçleri her vincin operatörlük belgesi farklıdır.

Kule vinçlerde bu ayrımın içinde olup Kule vinci kullanabilmek için Kule Vinç operatörlük belgesi zorunluluğu vardır.

Buna göre Kule Vinç belgesi ile sadece ve sadece Kule vinç kullanılabilir. Diğer vinçler kullanılamaz.

Etiketler: , ,


Kule vinç sertifikası

Katagori : Genel

Kule vinç sertifikası nedir, Kule vinç sertifikası nasıl alınır, Kule vinç sertifikası nerden alınır.

Kule vinç belgesi sertifikası almak isteyen operatör veya operatörlük adaylarının merak ettiklerinin başında gelen konu başlıkların bir kısmının cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

Kule vinç sertifikası nedir?

Sertifikanın sözlük anlamları aşağıdaki gibidir

  • Bir kimsenin niteliğini ya da kendisine verilmiş olan bir hakkı belirten resmi belge.
  • Bir kursa ya da seminere katılıp bitirenlere verilen belge, öğrenim belgesi

Kule vinç operatörlük sertifikası da Kule vinç türü iş makinelerinin kullanılması için Kanun ve Yönetmelikler ile belirlenen şartlar dahilinde alınan Kule vinç Operatörlük Sertifikası dır ve kişiye özel bir belgedir.

Kule vinç sertifikası nasıl alınır?

Kule vinç  sertifikası almak için Kanun ve Yönetmeliklerde belirtilen Kule vinç eğitimi ve eğitim bitiminde yapılacak olan teorik ve uygulama sınavlarında başarılı olduktan sonra kule vinç sertifikasını alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Olcay İş Makineleri Kursu Kule vinç belgesi vermeye yetkilidir. Arayıp irtibata geçebilirsiniz.

arnavutköy kule vinç kursu, arnavutköy kule vinç ehliyeti, kanal istanbul kule vinç, kanal istanbula yakın kule vinç kursu

Kule vinç sertifikası nerden alınır?

Kule vinç sertifikası Olcay İş Makineleri Kursu gibi Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ve yetkili kurslarda alınabilir. Yetkisi olmayan Kurum ve kişileri dikkate almayın mağdur olmayın.

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,


Kule Vinç Kursu İstanbul

Olcay İş Makineleri Kule Vinç Kursu İstanbul Avrupa yakasında Güngören ilçesinde. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden Yetki almış İş Makineleri Operatörlük Kursudur.

Kule vinç belgesi İş makineleri operatörlük kurslarından alabilirsiniz. Yetkisi olmayan ve ruhsatında ( Kaldırma-Yükleme(Kule Vinç) Operatörü Yetiştirme Kursu ) programı olmayan kurumlardan Kule vinç belgesi alamazsınız. Mağdur olmayın mağdur olmamak için yetkili Kule Vinç kursu Olcay İş Makineleri Kursu bize ulaşabilirsiniz.

kule vinç kursu

Kule vinç belgesi için eğitimlerimizde kurs ücreti haricinde her hangi bir ücret talep etmiyoruz.

 

Etiketler: , ,


7 ve 8 Nisan 2018 Kule Vinç operatörlük sınavı

2018 yılının 3. Kule Vinç Belgesi Sınavı ve diğer İş makineleri operatörlük belgesi sınavları Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 7 ve 8 Nisan 2018 tarihinde Cumartesi ve Pazar günleri yapılacaktır.

7 ve 8 Nisan 2018 Kule Vinç operatörlük sınavı Cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün şeklinde olacak ve Kule Vinç Operatörlük kursu adaylarımız 2 aşamalı sınava tabi tutulacaktır.

2018 yılında Kule Vinç Ehliyeti Operatörlük sınavı nasıl yapılır, Kule Vinç belgesi sınavı nerede olacak, Kule Vinç ehliyeti sınavında kaç soru çıkıyor, Kule Vinç sınavı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin.

7 ve 8 Nisan 2018 tarihinde Kule Vinç belgesi sınavı ilk önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek Kule Vinç ile uygulama sınavımız yapılacaktır.

7 ve 8 Nisan 2018 Kule Vinç operatörlük belgesi Yazılı sınav başlama saati:09:00 ( kursta toplanma saatimiz 8 dir )

7 ve 8 Nisan 2018 Kule Vinç ehliyeti Uygulama Sınavı başlama saati: 12:00

 

   7 ve 8 Nisan 2018 İş Makineleri Kule Vinç Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

    7 ve 8 Nisan 2018 Kule Vinç İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

 

Kule Vinç Ehliyeti Sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Kursumuza ait Kule Vinç ile uygulama sınavına gireceklerdir.

 

7 ve 8 Nisan 2018 İş Makinaları Kule Vinç belgesi sınavı ertesi başarılı olan adayların Kule Vinç Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Kule Vinç Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

 

7 ve 8 Nisan 2018 Tarihli Kule Vinç sınavında Kule Vinç belgesi kazananlara aşağıda örneği bulunan Milli Eğitimden Onaylı Kule Vinç Sertifikası teslim edilir.

kule vinç belgesi,kule vinç belgesi, kule vinç ehliyeti, kule vinç sertifikası, kule vinç kurs

Etiketler: , , , , , , , ,


2 Mart 2018 Kule vinç eğitimi

3 mart 2018 tarihinde yapılacak Kule Vinç ehliyeti sınavına girecek olan Kule vinç belgesi adaylarımızın son Kule vinç eğitimlerini bugün verdik.

 


1
×
Merhaba Kule vinç ehliyeti operatör belgesi hakkında detaylı bilgi almak için mesaj bırakabilir veya 05056973804 ve 05 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.