Kule vinç belgemi sertifikasını kaybettim

Kule vinç belgemi sertifikasını kaybettim

Katagori : Genel

Kule vinç Kursundan almış olduğum Kule vinç sertifikası belgesini kaybettim sorusu aramalarda sıkça karşımıza çıkmaktadır ve pek çok Kule vinç sertifikasını kaybedenlerin merak ettiği sorunun cevabını sayfamızda bulabilirsiniz. 

 

Kule vinç sertifikası kişiye özel ( nüsfus cüzdanı, diploma vb. belgeler gibi ) bir belgedir. Kaybedilmesi zayi edilmesi halinde Güvenliğiniz açısından gazete ilanı vermenizde fayda var.

Kule vinç sertifikası kaybedildiği zaman yerine  bir belge ve ya Yeniden Kule vinç sertifikası çıkartılır mı?

Kule vinç belgesini kaybedenlerin yapması ve hazırlanması gereken evraklar belgeler nelerdir ?

Kayıp Kule vinç sertifikası kaç günde çıkartılır hemen çıkar mı?

Kayıp Kule vinç sertifikası nasıl çıkartılır?

Kaybedilmiş zayi edilmiş Kule vinç belgesi masrafı, ücreti kaç paradır?

Öncelikle kaybettiğinize dair gazeteye Kule vinç sertifikası Numarası ve Alınma tarihi ile birlikteHükümsüzdür ilanı verin.

Daha sonra ilan vermiş olduğunuz gazete, 1 adet fotoğraf ve Nüfus cüzdan fotokopisi ile Kule vinç belgesini almış olduğunuz Kule vinç kursuna gidip Kule vinç Sertifikasını kaybedenlere mahsus belgenin düzenlenmesi için Kursa dilekçe verin ve evraklarınızı teslim edin.

İş makineleri Kule vinç Kursu Müdürlüğü sizin için Kule vinç sertifikası kaybedenlere verilen belgeyi düzenleyip evraklarınızı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim eder.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün yoğunluğuna göre 2 veya 3 gün içinde Kule vinç sertifikası yerine geçecek belgeniz çıkar ve tarafınıza her hangi bir ücret talep edilmeden teslim edilir.

Yeni çıkan Kule vinç Belgenizin şekli ilk almış olduğunuz sertifika gibi olmayıp A4 kağıdına yapılmış bir belgedir. Ancak ilk Kule vinç belgeniz gibi geçerlidir


1
×
Merhaba Kule vinç ehliyeti operatör belgesi hakkında detaylı bilgi almak için mesaj bırakabilir veya 05056973804 ve 05 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.